KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837091
nr 1583 7091
Daniel Lebier
(f. 1941), Frankrike
Oljemålning, "Facade de Notre Dam". Signerad. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Daniel Lebier, fransk bildkonstnär född 1941.
måndag 4 december 2023
kl 18:26:03